Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows server 2003?

Zdravim, chcem sa spytat, ci nahodou nemate skusenosti s prevadzkou win serveru 2003 na procesore typu centrino, chcel by som si tento system hodit na laptop, len neviem ci to bude slapat...

pojede to, ale na "pokusy" budeš potřebovat hlavně paměť. Server startuje mnoho služeb navíc narozdíl od XPček a proto potřebuješ více RAM aby to jelo dostatečně rychle. 256MB bych považoval za "nehratelné minimum".

CPU není limitující faktor, pokud je to na zkoušení (i když teda netuším čeho, protože na zkoušení potřebuješ další počítače, jenže pak už režie systému nebude nezanedbatelná)