Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní notebook do 15000 kč

Zdravím, je mi až blbě se ptát ale potřeboval bych pomoc vybrat notebook do 15000 kč
Notebook potřebuju z duvodu že občas zajdu zapařit ke kamarádovy
moje nároky
-váha třeba at váží jako slunce
-obrazovka 17+
-dostatečný výkon na battlefield 3
-OS nepotřebuju
-výdrž baterky mno taky nepotřebuji nic dechberoucího
ano vým je to asi jako si přát modré z nebe ale už jsem viděl pár důkazu o tom že je notebook do 15000kč který utáhne battlefield 3 na medium na dokonalých 40fps
Notebook potřebuju z duvodu že občas zajdu zapařit ke kamarádovy

Takže předem moc děkuji za všechno, jen taková poznámka cena notebooku nesmý přesáhnout 15100kč.

loading...

Pokud chceš na dané účely pouze a výhradně notebook (viz už nadpis: "Herní notebook do 15000 kč"), možnost desktopu jsi zavrhl, pak několik bodů k zamyšlení: 17" notebooky mají většinou nativní rozlišení minimálně 1600 x 900, do té ceny grafiku výkonem kolem GeForce GT 630M. Ta je tady na nějaké akceptovatelné (?) hraní Battlefield 3 už málo. Potřebuješ minimálně konfiguraci notebooku s GeForce GT 640M, k tomu kombinaci s nativním rozlišením displaye maximálně 1366 x 768. Tím se dostáváme k zjištění, že v tak nízké ceně je rozumnější (...) volba 15" notebook.

FYI: Zrovna my dva s L-Corem adminujeme herní poradnu, tj. máme k hrám velmi kladný vztah a oba máme desítky koupených her. Třeba já hraju BF už od BF1942 a BF3 je na "high" nastavení v MP taktak hratelný na PC za cca 25 tisíc Kč (bez monitoru).

A pokud ti nekonvenuje, že ti rozvracíme tvou fixní ideu o "herním notebů za 15," máš v podstatě dvě možnosti: akceptovat, že ses někde uťal, nebo si jít po svých.

edit: BTW, první jsi začal střílet ty, tak se nediv, že se ti to vrací.

Ok ok tak by sme se mohli vratit k tématu určitě by se dal najít nějakej konpromis, se vším souhlasím mužu si za to já ale prostě lidé tu radili a pak někdo příjde ... a odsekne jednou větou, ale to už je tet fuk :/ a ano představ si za 15 ten počítač opravdu postavíš ... a jde to i na ultra v mp bez max AA
viz: watch něco podobného jsem stavěl pro kámoše.

kompromis se najít dá. Buď si koupíš notebů za 15 a nebudeš na něj klást přehnané herní nároky (tj. spokojíš se s cukaturou na nízké rozlišení a detaily), nebo si koupíš desktop (což je to, co se ti tu spousta lidí snaží naznačit) - přesvědčovat nás o tom, že samotný desktop za 15t bude výkonnější než notebů plečka, opravdu retardovaným videem nemusíš. Nebo si připlať a kup základní "low" herní notes za cca 30t.

edit: a nediv se určité nasranosti zdejšího osazenstva na dotazy mlaďochů, co si myslí, že za 15 se prostě "musí" dát pořídit herní stroj. Realita je taková, že 15t je základ pro běžné domácí použití, jsou to levné spotřební krámy s už přijatelnou kvalitou (pokud je použita integrovaná GPU v CPU), zbytek je levný plastoshit pro "spotřebitele" (alias děti, co to do 2 let zlikvidují pokusy o hraní her a nešetrným zacházením).

P.S.: můj pracovní notebook stojí přes 40t a nemá herní grafiku, zato má kovové tělo, malou hmotnost i velikost, vysokou výdrž na baterky a výkonný CPU a navrch NBD záruku.

Ja se vam nedivim to urcite ne, ja bejt vama tak bych ty lidi strilel . Ja mam desktop na kterym dam bf (na full bez omezeni a jeste frapsovat muzu) v desktopech jsem jako doma . Pote co jsem dostal 15000kc na notebook mi bylo jasne ze na tom nb v te cenove relaci toho moc neudelal, ale pote jsem videl jeden nb ktery zvladne bf-3 tak mi srdce ani nebouchlo bohuzel potom uz jsem ho nenasel.

Dik, jak tak ctu dalsi komentare tak asi casto plati ze lide ctou jen to co se jim hodi :-/ sak sem si pral modre z nebe a jen tak posledni otazka ohlednene tekkitu (balicek modu na mc v celku narocny) sel by na tomo notebooku tekkit v normalni mire fps ja osobne myslim ze jo i-5 a ty ramky to by mnelo slapat krsne ne ?

edit tu stranku znam ale je to tam takove divne napr je tam psano ze grafika toho hp-cka utahne bf-3 na hratelne fps

Bože... Nejdřív chceš, aby ti to utáhlo Bf3 aspoň na low, teď zase že nechceš herní notebook. Notebook za 15k ti neutáhne bf3 ani na low. Možná tak 15min budeš hrát s nejnižším nastavením a 1024x768, ale po těch cca 15 min ti skočí blue screen. Notebook za 15k na hry prostě neni, nevím co na tom nechápeš. Nejspíš se s tím ale nedokážeš smířit. Tak si kup co chceš. Tohle je poradna a lidé jako L-core ti jen radí a radí ti dobře. Ty jen že to není podle tvých scifi představ, to nedokážeš akceptovat.

Tak toto je docela sranda - frikulín v akci. Nejlepší "herní" notebook je desktop a basta!
Vtipně pojmenované video jsem si uložil do archivu, chvíli jsem váhal a nakonec jsem jej umístil do adresáře "xxx" a klasifikoval jako komediálně hororové porno - jsou tam osahávány nahaté nožičky CPU, hororovou částí je ten tupý nůž a jeho úchop + svetr z kdovíjakého materiálu, to ostatní je směsice. Jen tak mimochodem, ač nůž zjevně nevalné kvality a tupý jak pohled kozáka po padesáti stakanech, tak právě proto jsou poranění takovým předmětem poměrně nebezpečná a špatně se hojící.