Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém se službou Obnovení systému

Mám problém se službou obnovení systému ve Win XP Home. Když zkouším obnovit systém a vyberu bod obnovení, kliknu na "Další" a pro potvrzení znovu kliknu na "Další", nic se nestane, nedojte k restartu. Body obnovení jdou ručně vytvářet bez problémů. Nepomohlo ani vypnutí a zapnutí obnovení systému, ani reinstalace obnovení pomocí souboru sr.inf. Systém je jinak stabilní. Díky za odpověď.

Windows si zmeny zapisuji do tzv "zurnalu". Nove soubory zapisi pouze ze pribyly, smazane a nahazene soubory schovaji do System Volume Information.
Podle zurnalu se pak provadi obnoveni systemu - nove soubory se smazou, nahrazene se nahradi zpet, smazane se obnovi (omlouvam se za zjednodusene vysvetleni)

Zkusil bych zakazat obnoveni systemu, pridat prava skupine Administrators pro adresar System Volume Information a vymazat obsah. Pak obnoveni systemu opet spustit.
Na adresar System Volume Information musis mit uzivatel SYSTEM plna prava