Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem odhlučnění notebooku

Dobrý den, můžete mi, prosím, poradit, zda lze odhlučnit notebook LEO, model D22ES, Intel Celeron 2,2 GHz, při vysokých otáčkách ventilátoru a delší práci s pc je to opravdu nepříjemné. Popřípadě na jakou firmu se mám obrátit? Předem děkuji.

Zacal bych tim, ze bych vycistil vnitrek notebooku od prachu (chladice, ventilator, otvory, kterymi se nasava a vypusti vzduch).
To by mohlo snizit nutnost pouziti ventilatoru
Dalsim krokem by mohla byt kontrola spravneho nastaveni profilu (power profile)
Dalsim krokem by mohlo byt nalezeni nejakeho software, ktery umoznuje ovladat ventilatory - neni dostupne pro vsechny notebooky
Dalsim krokem je umistit notebook kousek nad stul (lepsi privod vzduchu pro chlazeni), popr. koupit podlozku s chlazenim.

Na notebooku nemas co odhlucnovat.