Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ako zmenit frekvenciu monitora

Ahojte, kupila som si monitor Acer s273hlabmii 27". Graficku kartu mam Nvidia geforce 8800 gts. Nainstalovany ovladac z cdcka mam. Aj upgradovany. Moj problem je, ze na rozliseni, ktore som si zvolila sa da v pc iba nastavit kolonka vo frekvencii 60Hz. Podla manualu by tam mala byt moznost aj 75Hz. Ako si zmenim na 75 hz?

Bliká když dochází k překlesování, proto obnovovací frekvence. Bliká i LED podsvícení protože nepoužívá stabilizovaný zdroj. Zkus Pstrip, má nastavení pro drtivou většinu grafáren. Jinak když bude monitor správně identifikován tak ovládač pro geforce tuto volbu bude mít.

Asi to mas pripojeni pres DVI kabel, to odpoj a dej tak klasickej analogovej D-Sub, pak pujde nastavit 75Hz, co na tom, ze se obraz podstatne zhorsi, budes mit svych 75Hz a vo to preci de. ]:)