Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s PC

Dobrý den,mám problém s pc.Při stahování menších dat třeba (20mb) je malá stahovací rychlost cca 3,4kb dále se strašně pomalu načítají internetové stránky,špatně jedou videa na youtube atd.. Jinak na svém starém pc mi vše jede v pořádku,koupil jsem si nové pc a ten dělá problémy.Ovladače mám všechny nainstalované i ty nejnovější.Prosím kde je chyba ?

Chyba je v tvém počítači - víc se říct nedá. Křišťálové koule byly totiž staženy na povinnou pětisetletou prohlídku a tak na takové neurčité dotazy nejde odpovědět.
Pro tvoji informaci:
je rozdíl mezi předponou m a M (a to 9 řádů). Také je rozdíl mezi b (bit) a B (bajt). Soubor velikosti 20mb tedy neexistuje, protože bit nelze dělit a ty tady tvrdíš, že stahuješ soubor velikosti dvaceti tisícin bitu.