Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Převod *VOB na *avi

Rád bych kvůli úspoře místa rád převedl DVD z HDD do úspornějšího formátu (*VOB na *avi) .Jde o o DVD na HDD, takže není potřeba řešit nějaké ochrany ani nic podobného, jen konverzi formátu.Rád bych, aby výsledkem byl 1 *avi soubor i v případě několika *VOB.
Prosím o tip na nějaký jednoduchý sw,který by to dokázal.

Stáhnul a nainstaloval jsem to, vypadá to na první pohled celkem uživatelsky dobře, ale skončil jsem u výstrahy "nebyl vybrán videokodek".Kde a jak to mám vybrat ?
Žádnou takovou výběru něčeho takového tam nemůžu najít:-(

Mám ještě verzi 2.3, je tam na to roletka na obrazovce ( s nastavením výstupu ),
doporučuji mít v kompu DivX a XviD kodeky, jen filtry mít nestačí.
BTW, můžeš zkusit češtinu pro verzi 2.2, nic tím nemůžeš pokazit :

dvdxmacz.html

Návod na starší verze :

dvdx-1.htm

Nevím, jak je to ve verzi 2.5.x, ale ve starších verzích si bylo třeba pohlídat
celkový načtený počet snímků, při načtení nového IFO nebo VOB zůstával počet snímků
z předchozího filmu, snad už je to odstraněno : Tlačítko Whole ( Celek ),
jinak program nemá chybu.

Stáhnul jsem 2.5.1., čeština jede bez chyb.S těmi kodeky v tom mám trochu (vlastně úplně)zmatek. Co mám vlastně stáhnout do kompu, abych vyrobil s ostatními kompatibilní divx ? Stáhnul jsem 6030 codecs all in 1, ale stejně se to v té roletce nějak neprojevilo.Tam se mi nabízí pořád 4 kodeky.Jaký a kde mám stáhnout, aby to vše bylo O.K. ?

Ať máš na výběr : DivX 4.12, free čistá verze :

DivX-4

DivX 5.2.1 beta, tu používám doteď, odtrhni při instalaci všechno kromě kodeku
a pro sichr si sjeď komp programem AdAware :

Preview

nebo novější šestková verze : e79ru

Té se zatím vyhýbám. Dále si můžeš stáhnout český XviD s jádrem Koepi :

gthyo

běhá mi OK, případně finální Koepi verzi 1.1 :

halep

Komplet všechno, co tě kdy bude zajímat, najdeš na serveru TV Freak, kategorií hafo :

modules.php

Sa mi zdalo ze si sa pytal konkretne na "DivX" (neviem z akeho dovodu - dovod by mohol byt napr. ze mas stolny DVD prehravac ktory vie len DivX). Pozeram ale teraz ze si sa nepytal konkretne na "DivX", ale vseobecne na "nejaky" kodek, tak pouzi ktory chces, linkov na stiahnutie uz tu je dost.