Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Převod *VOB na *avi

Rád bych kvůli úspoře místa rád převedl DVD z HDD do úspornějšího formátu (*VOB na *avi) .Jde o o DVD na HDD, takže není potřeba řešit nějaké ochrany ani nic podobného, jen konverzi formátu.Rád bych, aby výsledkem byl 1 *avi soubor i v případě několika *VOB.
Prosím o tip na nějaký jednoduchý sw,který by to dokázal.

Sa mi zdalo ze si sa pytal konkretne na "DivX" (neviem z akeho dovodu - dovod by mohol byt napr. ze mas stolny DVD prehravac ktory vie len DivX). Pozeram ale teraz ze si sa nepytal konkretne na "DivX", ale vseobecne na "nejaky" kodek, tak pouzi ktory chces, linkov na stiahnutie uz tu je dost.