Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samovolné zvýšení kontrasku monitoru

Mám problém s monitorem u notebooku, sem tam se mi stane, že se samovolně zvýší kontrast a celý obraz "problikává". Zkoušel sem restart, ten to nevyřešil...prosim poraďte, z téhle reakce monitoru (ať už na cokoliv) mám docela vítr :-/

Ještě mě napadlo jestli by to nemohlo být tim že ten notes zkrátka moc topí, všimnul sem si, že poslední dobou hřeje víc než dřív, a tak jestli to neni tim že kvůli tomu nestíhá chlazení grafiky a ta tím pádem blbne...tak by sedělo i to že když notebook jede na baterku, tak to zlobí víc, protože to kvůli úspoře sníží otáčky větráčku

jestli to neni tim že kvůli tomu nestíhá chlazení grafiky ... když notebook jede na baterku ... protože to kvůli úspoře sníží otáčky větráčku

Otacky vetraku su zavisle na teplote (nie na rezime baterka / siet). Skor opacne, ked ide notebook na baterku, tak sa znizuje vykon grafiky, CPU a tym aj teplota.

Ještě mě napadlo jestli by to nemohlo být tim že ten notes zkrátka moc topí ...

Je nejaky problem pouzit logiku a vylucit / potvrdit zavadu? Prejavuje sa chyba po zapnuti, ked je notebook studeny? Je dnes pri minus 10°C vonku problem na chvilu otvorit okno a dat notebook do chladu a vylucit zavadu?

Tak teplotou to nebude ráno sem ho vytížil, hřál jako o život, ale monitor nezlobil. Teď to ale vypadá, že to závisí na době, po jakou je monitor zapnutý. Notebook byl zapnutý celý den a celou dobu nebyl problém, až teď po cca.8 hodinách chodu(stejně jako včera)...