Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Citlivost na WiFi u notebooku a netbooku

Jak vybrat notebook nebo netbook aby to mělo vysokou citlivost na WiFi? Budu ležet pár měsíců v nemocnici a možnost být připojen na internet mi velmi pomůže to období přežít
Už vím, že citlivost u tabletů na WiFi není nic moc. Asi to bude dáno placatostí tabletu kde z principu je malá anténa a tedy nižší citlivost na WiFi
Ale i kdybych volil moderní notebook nebo netbook tak zcela jistě jsou mezi nimi rozdíly v citlivostech na signál WiFi podle typu notebooku nebo netbooku.
Určitě existují noteboky citlivější a méně citlivé na WiFi a podobně
Poraďte co s tím a jak vybrat :-)
Chtěl bych se, pokud to bude možné, vyhnout nasazení repeateru
Zdravím všechny :-)

Poviem ti tajomstvo:

kazda wifi karta je ina,
kazdy ovladac je iny,
kazda antena je ina,
kazdy priestor je iny,
zarusenie ma kady ine,

takze odpovedou na tvoju otazku je, vyskusas rozne typy, modely a uvidis, ktory pojde najlepsie.