Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 5.1 repro sustava

zdravim vas..chystam sa kupit repraky do PC do celkom malej izby(3*5m).zvukovu kartu mam tu klasicku,Creative SB Live 5.1, ide mi hlavne o pozeranie DVD,obcas,ale fakt obcas nejaka hra(COD2 po nete-tam je zvukovy zazitok s 5.1 sustavou super)

rozmyslal som o GENIUS SW 5.1 Home Theater, tam sa mi zda pomer cena/vykon dobry,vzhladovo mi tiez vyhovuju,maju aj dialkovy ovladac na hlasitost:-D

product.jsp

co si o nich myslite? vedeli by ste poradit aj nejaky obchod,eshop s lepsou cenou?

pozn.: maximalne tak 3 litre by som chcel obetovat
dik za rady

tie geniusy splnia poziadavky aj narocnejsieho posluchaca. v danej cenovej relacii nic lepsie nezozenies aj ked hifisti hocvoria ze subwoofer je prebasovany (mne sa nezda da sa navyse nastavit) kupit si mozes aj ich nastupcu ktory je lacnejsi (aj ked ako kde) a ma vykonejsi subwoofer (navyse ma pridane vyskove repro).
zrovna dnes som ich montoval u klienta (robia sa aj v bledom farebnom prevedeni): http://eshop.n4all.net/product_info.php?cPath=21&pr oducts_id=39&osCsid=d4b003c325fb3faf2eecc9ff79f502d d
pod 3000 sa vsak nevmestis. ak hej daj mi vediet kde;o).
nevyhoda noveho typu su modre diody namiesto starych cerveno zelenych ktore dost svietia.