Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přeplněná pamět

Dobrý den,
mám notebook a pamět mám rozdělenou na dvě ( jak asi všichni ). Na té kde mám windows XP je celková pamět 16GB, po nahrátí Xpéček jsem tam měl +- volných 9GB, ale po určité době se mně zmenšuje volné místo až na nulu a nevim jak ji uvolnit. Zkoušel jsem i vyčistit disk, defragmantaci ale moc to nepomáhá. Jsou nějaké ( skryté ) soubory které plní paměť a nevim o tom? jdou smazat? Dík za radu.

Vo vycisteni disku (z tentopocitac pravy klik na disk) si prepni na druhu kartu a tam je zmazat body obnovenia.
Druha vec je pozri si C:\dokumenty a nastavenia\tvojemeno\tam je niekde zlozka Temp neviem zhlavy pod cim u WinXP, mozes zmazat jej obsah.
Tretia vec ak mas dostatok RAM (>=2GB idealne 4GB) tak mozes v ovl.panely - system, v karte spresnit - sekcia o vykone - spresnit - virtualna pamat, nastavit ju rucne na min = max = 512MB alebo 1000MB. Tym sa ti o dost zmensi pagefile subor na C: