Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koupě Grafické karty

Dobrý den, mám dotaz ohledně koupě g.karty. Chci si koupit bud tudle sapphire-hd-6670-d271713.htm, nebo příš tudle http://www.alza.cz/asus-engtx550-ti-dc-di-1gd5-d22 6147.htm, vim že to nejsou nějaká děla ale když sem koukal na you tube co to zvládalo za hry tak pohoda :) Jelikož mám pc od dellu přímo je tam nějaká deska nedostal sem manuál k ní, je to tato PC sestava DEll 3400T: http://forums.anandtech.com/showthread.php?t=18683 4 , jediné co nemám stejné tak je procesor ten mám Intel dual core 3,0 Ghz, a grafiku nvidia quadro FX 1700. Tak mi přišlo vhodně vybrat z těchto 2 karet výše uvedeno, jelikož mi přijde že to neni nějak náročné a vpoho mi to pc vezme :) Jelikož ted co mám g.kartu mě velice brzdí v hrách je slabounká, také neni vyloženě na hry ale na 3D objekty apod... :) Tak vás prosím nějakou pomoc co bych do toho mohl narvat. Předem děkuji za odpověď

chlazeni je dostatecne od se Sapphire (OC verze) sam ji mam a neni problem to i sni pretocitna 1300 pri max 60 stupnu pri hrach. Hlucna taky neni tak nevim myslim si ze u takove karty neni treba nejak drahy chladic. a jak bylo zmineno parametry ma taky lepsi :). 2GB u takove karty nebude znamenat narust vykonu