Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovladace na Ati Radeon 9000 pro

Dobry vecer vsetkym...

...prosim Vas o radu a zaroven aj o pomoc...

Hladam ovladace na ATI Radeon 9000Pro 64M All in Wonder. Nasla som nieco, ale neviem ci mozem pouzit aj ten, kt. je urceny pre Windows XP,ten som mala na PC predtym a teraz mam Windows 7 Home Premium.

Alebo mi niekto vie poradit aky ovladac treba stiahnut pre vyssie uvedenu graficku kartu pre Windows 7 Home premium, s 32 bitovym OS?

Nebude problem, ak ovladace budu v AJ a windows je v SJ?

A este jeden problem. Potom ako bol nainstalovany windows 7 pri prezerani videi na youtube, video zamrzne - ukazuje, ze sa nacitava, ale neda sa s tym nic robit. Zatvorim prehliadac, otvorim znovu, dam video na youtube - video ide, ale nejde zvuk. Potom nasleduje restart, fungujeme dalej normalne a po niekolkych videach znovu to iste. Moze to byt sposobene graf.kartou? Da sa to nejako napravit?

Budem vdacna za kazdu radu

Ena

Tady jue takovej návod, nezkoušel jsem to, bez záruky. Jen že jsem to našel na netu...
http://weblog.hamsterdesign.si/ati-radeon-2000-dri ver-installation-windows-7-windows-vista-how-to-gu ide

edit. V principu jde o to, že se použije ovladač pro Win XP, jen se rozbalí, neinstaluje, ale nechá se aktualizovat ovladač graf. karty, kterému se předhodí rozbalené složky. Jestli to skutečně takto zabere nevím, ale před nějakou tou dekádou to byl celkem běžný postup...