Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internet na mobilu

Ahoj prosím chtěl bych internet na mobilu zadarmo tak sem si na kompu udělal bezdrátovou sít ale když se na mobilu napojim na tu sít a du na nějakou stránku třeba youtube.com tak ta stránka je jenom bílá nic se neděje mobil mám blízko tý krabičky Internetu (Nevim jak se to nazývá :D prostě jak tam sou ty světla abych věděl jestly je zaplej internet) jinak na mobilu sem dal abych prohlížel internet přes tuhle sít Děkuji za pomoc :)

V počítači žádnou síť nekonfiguruj, protože tím mobilem se připojuješ k tomu routeru, nikoliv k počítači.
Počítač s tím má společný jen to, že přes něj se připojíš do routeru a ten router nastavíš. Znovu opakuji - někoho k tomu zavolej, protože tomu zjevně nerozumíš. Není to až taková jednoduchá klikací legrace, já sám jsem svoji wifi síť taky doma poprvé nenastavoval sám, ale zavolal jsem si k tomu osobu, která má s tím zkušenosti. Teď bych to už zvládnul sám, ale když jsem o tom nevěděl nic, tak jsem do toho nevrtal. Bez znalosti základních pojmů a principů ti ani naše rady tady nepomůžou.

Ahoj prosím chtěl bych internet na mobilu zadarmo tak sem si na kompu udělal bezdrátovou sít ale když se na mobilu napojim na tu sít a du na nějakou stránku třeba youtube.com tak ta stránka je jenom bílá nic se neděje mobil mám blízko tý krabičky Internetu (Nevim jak se to nazývá :D prostě jak tam sou ty světla abych věděl jestly je zaplej internet) jinak na mobilu sem dal abych prohlížel internet přes tuhle sít Děkuji za pomoc :)

gratuluju, reaguješ na světlo..