Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internet na mobilu

Ahoj prosím chtěl bych internet na mobilu zadarmo tak sem si na kompu udělal bezdrátovou sít ale když se na mobilu napojim na tu sít a du na nějakou stránku třeba youtube.com tak ta stránka je jenom bílá nic se neděje mobil mám blízko tý krabičky Internetu (Nevim jak se to nazývá :D prostě jak tam sou ty světla abych věděl jestly je zaplej internet) jinak na mobilu sem dal abych prohlížel internet přes tuhle sít Děkuji za pomoc :)

V počítači žádnou síť nekonfiguruj, protože tím mobilem se připojuješ k tomu routeru, nikoliv k počítači.
Počítač s tím má společný jen to, že přes něj se připojíš do routeru a ten router nastavíš. Znovu opakuji - někoho k tomu zavolej, protože tomu zjevně nerozumíš. Není to až taková jednoduchá klikací legrace, já sám jsem svoji wifi síť taky doma poprvé nenastavoval sám, ale zavolal jsem si k tomu osobu, která má s tím zkušenosti. Teď bych to už zvládnul sám, ale když jsem o tom nevěděl nic, tak jsem do toho nevrtal. Bez znalosti základních pojmů a principů ti ani naše rady tady nepomůžou.