Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zobrazenie príspevkov od určitého času a zvýraznenie starších

Neviem, či mi to niekto schváli, ale napadla ma taká vec, ktorá by bola celkom vhodná na orientáciu v multirozvláknených vláknach. Nedalo by sa na začiatok každého vlákna pridať výbec dátumu a času, od ktorého sa budú zobrazovať príspevky? Niečo ako odkaz nový v hlavnom výbere vlákien, ale s tým rozdielom, že čas si zvolím sám. Viem, že sa to dá zadaním času v určitom formáte do www adresy, ale bolo by lepšie dať to aj na úvod otázky. Tiež by pre rýchlu orientáciu v čase bolo dobré dať tlačítka Dnes, Tri dni, Týždeň, Mesiac a podobne. No a keďže sa zobrazujú nadradené príspevky ak aj nie sú z daného času, tak keby sa dali nejako odlíšiť. Tu je schéma:

a
 b
  c
   d

Príspevok d vyhovuje nášmu času, ale príspevky ac sú zobrazené kvôli štruktúre. Keby sa teda dali nejako označiť, aby čitateľ vedel, že tie sú "staré".

Ak si omylom klikol na refresh tak skus kliknut na "back" (neviem ci to pomoze ale moze).
Ak chces zobrazit napr. len dnesne prispevky (a ich parentov) tak mozes z hlavnej stranky kliknut na slovo "dnes", alebo do URL na koniec pridaj
?today

Ak chces zobrazit len od nejakeho datumu, tak do URL na koniec pridaj napr.
?new=2006-09-19-21.34.54
datum a cas si zmen ako chces - to iste sa deje pri kliknuti z hlavnej stranky na slovo "novy", (vtedy je datum a cas samozrejme vytvoreny automaticky podla novych prispevkov).

Najjednoduchsie je kuknut na zoznam prispevkov na vrchu, vpravo mas datum/cas kazdeho pekne pod sebou...

Áno, tipy sú dobré, ale napadá mi k nim veľa otázok: Kde by boli tie tlačidlá? Čo keď je otázka nová - má sa ukázať tlačidlo pre zobrazenie príspevkov novších ako 3 dni? A čo keď je posledná odpoveď staršia ako 3 dni - vtedy sa to tlačidlo má zobraziť? Nebude trochu vadiť také schovávanie/zobrazovanie tlačidiel?. Takže takéto tlačidlá asi nie...

Odlíšenie príspevkov, ktoré sa zobrazujú len kvôli štruktúre, je dobrý nápad. Lepšie to ale asi bude naopak - zvýrazniť príspevky, ktoré sú novšie ako zadaný dátum. Teraz také odlíšenie trochu chýba (napr. po obnovení stránky sa indikátory "nový" stratia) - skúsime s tým niečo spraviť.

Príspevky sa už dajú zobrazovať od určitého času kliknutím na dátum v strome príspevkov alebo pri samotnom príspevku.
Príspevky novšie ako zvolený čas sú zvýraznené, takže po obnovení stránky je stále vidno, ktoré príspevky boli nové.