Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zobrazenie príspevkov od určitého času a zvýraznenie starších

Neviem, či mi to niekto schváli, ale napadla ma taká vec, ktorá by bola celkom vhodná na orientáciu v multirozvláknených vláknach. Nedalo by sa na začiatok každého vlákna pridať výbec dátumu a času, od ktorého sa budú zobrazovať príspevky? Niečo ako odkaz nový v hlavnom výbere vlákien, ale s tým rozdielom, že čas si zvolím sám. Viem, že sa to dá zadaním času v určitom formáte do www adresy, ale bolo by lepšie dať to aj na úvod otázky. Tiež by pre rýchlu orientáciu v čase bolo dobré dať tlačítka Dnes, Tri dni, Týždeň, Mesiac a podobne. No a keďže sa zobrazujú nadradené príspevky ak aj nie sú z daného času, tak keby sa dali nejako odlíšiť. Tu je schéma:

a
 b
  c
   d

Príspevok d vyhovuje nášmu času, ale príspevky ac sú zobrazené kvôli štruktúre. Keby sa teda dali nejako označiť, aby čitateľ vedel, že tie sú "staré".

Príspevky sa už dajú zobrazovať od určitého času kliknutím na dátum v strome príspevkov alebo pri samotnom príspevku.
Príspevky novšie ako zvolený čas sú zvýraznené, takže po obnovení stránky je stále vidno, ktoré príspevky boli nové.