Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nenainstalovaný ovladač

dobrý den,koupila jsem si notebook Lenovo g585 a nainstalovala ovladače všechny co byli na instalačním cd,ale přesto mi ve správci zařízení ukazuje že chybí nainstalovat Neznáme zařízení a umístění je - Integrovaný řadič Microsoft standardu ACPI,nevíte co by to mohlo být?

pokud jsi laik, nekupuj si pc bez systému. smyslem života není laborování s ovladači a nefunkční pc.

začíná se instalací driveru chipsetu, je to tu teprve po tisící.
notebuky mívají rozšířenou podporu acpi, záleží jakou podporu výrobce přibalil na cd/fouknul na stránky supportu. pak teprv zbytek.
(amd to po koupi via zjednodušilo, všechny ovladače nacpe do jediného balíku nazvaného grafika)

že nejde měnit výkon procesoru za chodu se dá oželet. ale aby správce zařízení hlásil chybějící podporu acpi - to je něco hodně špatně. toho instalatéra vyhoď.

Integrovaný řadič Microsoft standardu ACPI

to bude neco z chipsetu, treba se pri instalaci spatne rozbalil, to se mi uz treba 10x v zivote taky stalo

Ty potrebujes googlovat : presny nazev tveho ntb + presna hlaska chybejiciho zarizeni + znalost anglictiny a najdes reseni

pro inspiraci : http://pc.poradna.net/q/view/918485-multimedialni- zvukove-zarizeni-nejde-nainstalovat

http://h30499.www3.hp.com/t5/Business-PCs-Compaq-E lite-Pro/Unknown-device-ACPI-IFX0102-1-on-HP-DC585 0/td-p/978007#.UMuPn3e5zzo