BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
kdo dneska instaluje ovladace z CD?
jdi na web Lenova, zadej svuj typ notebooku, vyber tvuj OS a stahni a nainstaluj aktualni ovladace.
to jsem udělala,stáhla všechny a nainstalovala a je to tam stejně
pokud jsi laik, nekupuj si pc bez systému. smyslem života není laborování s ovladači a nefunkční pc.
začíná se instalací driveru chipsetu, je to tu teprve po tisící.
notebuky mívají rozšířenou podporu acpi, záleží jakou podporu výrobce přibalil na cd/fouknul na stránky supportu. pak teprv zbytek.
(amd to po koupi via zjednodušilo, všechny ovladače nacpe do jediného balíku nazvaného grafika)
že nejde měnit výkon procesoru za chodu se dá oželet. ale aby správce zařízení hlásil chybějící podporu acpi - to je něco hodně špatně. toho instalatéra vyhoď.
dobře,chipset jsem nainstalovala a co jako druhý??
no a po instalaci chipsetu mi to píše v protokolu že neznámé zařízení bylo odpojeno a není nainstalováno,ale jaké,vždyt jsem nic neodpojovala??
do příkazového řádku nakopíruj a spusť:
ve správci zařízení pak v menu zobrazit dáš skrytá zařízení.
a díváš se jestli jsou někde zašedké ikony (bez ovladačů), nebo otazníky, smajlíky atd.