Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Netgear 3700v3 - ve druhém patře mám signál jen 65%

Dobrý den,
měl bych dotaz ohledně routeru Netgear 3700 před týdnem jsem ho koupil ale nějak divně se chová, ve druhém patře domu mám signál tak 65% prosím o rady, měl bych na něm něco nastavit? před tím jsem měl router straightcore 312 a ten jel skoro stejně díky za rady.

Změna předmětu, původně: Netgear 3700v3 (host)

3700-ky v pohode pracujú aj keď ukazujú silu signálu 35% a menej /v pohode sa cez neho pripojím do siete ku kolegovi v baráku oproti aj pri takejto hodnote/,je to len nejaký štatistický údaj,ktorý si nemusíš všímať,pre prevádzku je nepodstatný