Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Windows 2003

Dobrý den
Chtěl bych se zeptat , jestli se nechají pro Windows 2003 Standart edition nechá sehnat nějaký jazykový balíček s češtinou , protože ten systém je v angličtině ,slyšel jsem že existují různé balíčky MUI , nevím jestly se to nechá sehnat zdama a kede to sehnat ???
Předem díky :-)

Existují rozšířené pověry, šířené typicky mezi lidmi kteří si neumí např. vypnout animaci oken ve Windows XP, že Windows Server je "rychlejší" a "stabilnější".

(NT 5.2 přirozeně jsou stabilnější než NT 5.1, ale na použití v typicky zasviněném domácím PC to ani zdaleka neplatí).

Ooops, asi to bylo spatne pochopeno.
Odpovidal jsem na puvodni otazku, zda na .....Windows 2003 Standart edition nechá sehnat nějaký jazykový balíček s češtinou , protože ten systém je v angličtině........
Takze znovu - ano, pro ANGLICKE W2k3 servery existuji MUI balicky.

Windows Server je optimalizovaný na server. Je stabilnější při operacích, která na notebooku nikdy dělat nebudeš a pomalý při operacích, které dělat budeš. Nepůjde ti na něm některý software běžně používaný na desktopu, nepůjdou ti na něm ovladače, nepůjde ti irda, nepůjde ti bluetooth, power management se bude chovat všelijak.

Takže: proč jo?

souhlasim a muzu pridat zkusenost s instalaci XP na notebooky a na novy pc s novou deskou asus. Na pc s deskou asus jeste ovladace od vyrobce pro server 2003 byly, co se tyce notebooku, stale zustavaji ve spravci zarizeni vykricniky, protoze proste nikoho ani nenapadne, ze by se na tom notebooku mohl pouzivat serverovy operacni system. Totez plati pro spoustu komponent, ktere mas v beznem pc.
PS: proc MS W2003 na notebooku? Protoze je to sada notebooku urcena pro skoleni a na naktera skoleni je skratka nutne mit win2003

S NT4 bude alespoň rychlejší, ale s tím hardware ... Navrhuju tam nacpat Visty, spustit všechny barvičky a animačky. To bude žrádlo!
Serverový OS si domů instaluju jen pokud si na něm chci "hrát" a učit se správu a nastavení. Na normální práci to je zhovadilost. Všechna stabilita jde do riti, pokud to dovybavíš udělátky staženými z internetu, taskbary, animovanými hodinami a vlnícím se pozadím.

Zdravím, no bohužel nevím jak to vypadá s jazykovím balíčkem, ale pokud si chcete přes torrenty stáhnot plnou finalni verzi Windowsu 2003 (po instalaci už je windows cracklý a nepotřebuje u instalace sériové číslo) tak pro vás mám skvělý torrent na odkazu: xxxxx
Odstraněn odkaz, viz Pravidla. Nevkládejte sem linky na warez. (karel)