Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Windows 2003

Dobrý den
Chtěl bych se zeptat , jestli se nechají pro Windows 2003 Standart edition nechá sehnat nějaký jazykový balíček s češtinou , protože ten systém je v angličtině ,slyšel jsem že existují různé balíčky MUI , nevím jestly se to nechá sehnat zdama a kede to sehnat ???
Předem díky :-)

Zdravím, no bohužel nevím jak to vypadá s jazykovím balíčkem, ale pokud si chcete přes torrenty stáhnot plnou finalni verzi Windowsu 2003 (po instalaci už je windows cracklý a nepotřebuje u instalace sériové číslo) tak pro vás mám skvělý torrent na odkazu: xxxxx
Odstraněn odkaz, viz Pravidla. Nevkládejte sem linky na warez. (karel)