Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Disk vyjmutí z externího WD přendaný do boxu se nehlásí

Zdravím,

měl jsem pár let externí disk WD (přesněji nevím jak se jmenuje), kde se mi vylomil USB konektor, tak jsem z něj vyjmul HDD (WD Caviar red 2TB) a koupil externí box Sweex. Box určitě funguje, s jiným diskem mi šel v pohodě.

Problém je v tom, že po připojení k PC nebo NTB (oboje Win 7 Prof.) se sice ovladače nainstalují, ale disk tam nevidím. Kde může být chyba?

pokial to bolo z externého wd zariadenia,je možné že disk má firmware na doske s mikrontrolérom a bez neho je nepoužitelný v inom zariadení/externom boxe a podobnom,niektoré externé disky WD takto vyrábal,možno aj tejto konkrétnej verzie použil túto záležitosť...