Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Sejmutí celého okna aplikace - screenshot

Ahoj.
Znáte někdo nějakou aplikaci (raději bookmarklet), která umí udělat screen celého okna, i když ten obsah přesahuje monitor na výšku? Například webová stránka po srolování (aby bylo vyfoceno i to, co není momentálně vidět). Nejlépe ve formě nějakého bookmarkletu do prohlížeče. Googloval jsem, až jsem ztratil nervy. Díky.

Dík, asi jsem fakt unavený... :-D
Hledal jsem to jako bookmarklet, ale jako rozšíření do Firefoxu mě to ani nenapadlo.
Našel jsem ExtremeShooter a pak Awesome Screenshot Plus - Capture, Annotate & More (zdá se mi lepší, dovoluje ještě další úpravy).

Dík, ten je taky dobrý - obdoba toho "mého" (doporučuji). Jak říkám - měl jsem zatmění IQ.
To moje rozšíření má ještě lištu pro úpravy:

[11930-upravy-jpg]

Zkoušel jsem tohle Screengrab (fix version) a funguje i ve verzi Firefox 17.0.1
Měl jsem zato, že je to nějaká u/opravená verze toho Screengrabu. U toho původního nepomáhá ani ta změna max verze.