Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc s torrentem

Lidi mám na vás takovej dotaz... stáhl jsem si hru the sims 2 noční život přes torrent ale po dojetí na 100% mě to napsalo do kolonky stav seeduji... ale nevím co to unamená... ví to někdo?

Díky moc za pomoc!

Znamená to, že si zdroj na sťahovanie pre ostatných.

Edit: Ale chváliť sa, že si si niečo nelegálne stiahol by si nemal. Byť moderátor, tak tvoj príspevok buď upravím, alebo zamknem.:-/

No neviem, či sa z obrazového súboru, ktorý máš dá vôbec vygenerovať súbor CUE. To zrejme nie, keďže sa majú distribuovať spolu obidva súbory. Skús v Nerovi, ale tam som to bez CUE neskúšal, takže nemyslím, že to ti to pôjde.

Používam torrent klienta uTorrent a ten keď stiahne torrent, tak ho aj farebne odlíši a nedá sa prehliadnuť to, že je stiahnutý na 100 %. Takže určite je bez chyby, ak ti ho stiahlo celý. No a druhá vec je tá, že ak sťahuješ torrent, tak máš možnosť si pozrieť aké súbory obsahuje. Takže otvor svojho torrent klienta a pozri, či ten torrent ten CUE súbor obsahoval alebo nie.

Ježišmarijá chlape, co bys ještě chtěl! Nauč se číst výše. Zvlášť ta reakce o Gúglu je užitečná. A pokud ti to nejde, dobře ti tak. Je to nelegální, ještě se chlub že to neumíš pořádně a nakonec nám vynadej za svoji hloupost.
Howgh! :-D

ale jinak:
soubor xxx.cue má mít tento obsah :
FILE "xxx.bin" BINARY
TRACK 01 MODE1/2352
INDEX 01 00:00:00

(viz ten Gúgl nahoře)