Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc s torrentem

Lidi mám na vás takovej dotaz... stáhl jsem si hru the sims 2 noční život přes torrent ale po dojetí na 100% mě to napsalo do kolonky stav seeduji... ale nevím co to unamená... ví to někdo?

Díky moc za pomoc!

Ježišmarijá chlape, co bys ještě chtěl! Nauč se číst výše. Zvlášť ta reakce o Gúglu je užitečná. A pokud ti to nejde, dobře ti tak. Je to nelegální, ještě se chlub že to neumíš pořádně a nakonec nám vynadej za svoji hloupost.
Howgh! :-D

ale jinak:
soubor xxx.cue má mít tento obsah :
FILE "xxx.bin" BINARY
TRACK 01 MODE1/2352
INDEX 01 00:00:00

(viz ten Gúgl nahoře)