Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak na access point

Zdravím, potřeboval bych poradit, už jak dlouho hledám na internetu a furt jsem na stejném místě.

Potřeboval bych krok po kroku poradit, jak nastavit wifi router ASUS RT-G32 jako access point.
Dole mám router Huawei od O2, kabel mám naveden nahoru na patro, kde mám tento asus router.. A potřeboval bych aby ten asus vysilal wifi
Mohly by jste mi prosím Vás poradit.

Děkuji

kabel uplinku zapojovat až po nastavení IP a vypnutí DHCP!!!

edit: po připojení kabelu z huaweie je dobré na cca 20s vypojit i PC se kterým se to nastavuje - dojde k nalíznutí IP adresy z rozsahu Huaweie.