Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno rychlejsi zapnuti dualview v XP

Dobry den,
mam notebook a xp home. nevite o nejakem programu ktery umi rychle prepnout na dualview. pres program co mam k videokarte je to hrozna klikacka. hledam nejaky program ktery si dam na plochu a jen spustenim bych to zapl a dalsim kliknutim zase vypl.
diky

loading...

je to trochu jiný případ, ale chci se hlavně pochlubit :)

když si přenesu notebuk domů a zas zpět, potřebuju ať se mi nastavovátko pro dualview spustí automaticky: při startu se mi spouští batka, která m.j. kontroluje proměnnou homedrive, a při změně vyvolá sama nvidiáckou nastavovací utilitku:

find "%homedrive%" c:\displej.txt
if errorlevel==1 start c:\windows\system32\igfxcfg.exe
echo %homedrive% > c:\displej.txt

update: zkratkové klávesy Fn nejsou vždy řešením, pokud potřebuju zároveň měnit primární a sekundární monitor, anebo rozlišení jednoho z nich.

Ako uz pisal JaFi, ovladace zvyknu mat klavesove skratky (da sa konfigurovat napr. v nastaveniach ovladaca - pravy klik na plochu - vlastnosti - rozsirenenastavenia - atd.
Alebo mnohe to vedia rovno z podmenu z ikonky v systray (vpravo dole), t.j. na 2kliky mysou. Notebooky cez Fn klavesu.