Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno rychlejsi zapnuti dualview v XP

Dobry den,
mam notebook a xp home. nevite o nejakem programu ktery umi rychle prepnout na dualview. pres program co mam k videokarte je to hrozna klikacka. hledam nejaky program ktery si dam na plochu a jen spustenim bych to zapl a dalsim kliknutim zase vypl.
diky

Ako uz pisal JaFi, ovladace zvyknu mat klavesove skratky (da sa konfigurovat napr. v nastaveniach ovladaca - pravy klik na plochu - vlastnosti - rozsirenenastavenia - atd.
Alebo mnohe to vedia rovno z podmenu z ikonky v systray (vpravo dole), t.j. na 2kliky mysou. Notebooky cez Fn klavesu.