Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Router & Switch

Zdravím,
jsem poměrně amatér v oblasti IT a mám menší problém.

Za router "Belkin" mám switch "ZyXel" bez administrace a vše funguje jak má. Ale když dám ZyXel router, tak za switchem v PC nic nepřijmám.

Může být chyba v nastavení routeru nebo úplně jinde?

Díky za případné odpovědi, Dom.

v nastavení adsl rozhraní routerů se nevyznám, ale pokud není vidět na lince, je to starost operátora.
na lan straně je to tvoje: pokud je tam zapnut dhcp (default bývá), není důvod proč by to nemělo fungovat.

bohužel jsi neuvedl přesný typ zyxel routeru - je na štítku zespodu, "series" není typ.