Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Outlook - neodesílají se zprávy; zobrazení příchozích zpráv v tray

Zdravím,

mám problém s Outlook Express 6. Pokud odešlu zprávu, odeslání proběhne v pořádku, je v Odeslaná pošta, ale adresátovi vůbec nedojde. Pokud si zprávu pošlu sám sobě, normálně přijde. I mně, pokud někdo pošle, přijde mail v pořádku.
Nevíte, v čem by mohl být problém?
A ještě dotázeček, lze u Outlook Express 6 nastavit, aby se mi nepřečtené příchozí zprávy zobrazovaly v tray liště, nebo si na to musím stáhnout zvlášť program?

Děkuji moc za rady.

1) Hodí ti to nějakou chybovou hlášku?
2) Nemáš někde nastavené nějaké blokování ty sám? Ve svém počítači, na serveru?
3) Nemáš nějak blbě nastavený emailový účet u provozovatele?
4) BTW: Jaký email používáš? Nemyslím celý, ale čekám odpověď "seznam.cz" nebo volny, tiscali, atlas atd. Nebo máš vlastní doménu?
5) Zkus si založit nový email na nějakém freemailu, nejlépe na nějakém spolehlivém - třeba ten volny.cz nebo tiscali.cz . A zkus odesílat emaily z toho nového emailu. Jak to půjde?
6) Přes jakého providera se připojuješ?
7) Jak máš nastavený smtp server?

Napiš sem odpověď na výše uvedené body, třeba nám to něco napoví ;-)