Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno problém s formátováním

Dobrý den
Rád bych naformátoval svůj disk ale když kliknu na naformátovat a odkliknu upozornění tak mi to napíše : Systém windows nemůže tuto jednotku naformátovat. Ukončete všechny diskové nástroje a jiné programy používající tuto jednotku a ověřte, není-li v jiném okně zobrazen obsah této jednotky. Poté akci opakujte .... Nevíte někdo co s tím ?:( Na liště nic spuštěného nemám a nevím jak se ukončují ty diskové nástroje. Jsem amatér v těhle věcech. Mám windows XP Profesional. Díky za každou odpověď

A pokud to budete dělat s "kamarádem" a budete mít třeba "smůlu" na SATA řadič, nevíte, že se instalují ovladače v předepsaném pořadí, atd., tak to bude hodně na dlouho. Tady byl někde seriál, jak se to dělá. Třeba...
Slyšel jste o té zvrácenosti jako je zálohování dat?
Dodatek: Amatérem se zove osoba zabývající se jistou lidskou činností z jiných důvodů než jako primární zdroj výdělku, ale není synonymem neznalosti.

Jsem amatér v těhle věcech.

Proč amatéry urážíte? Kamarád je také "amatér"? Můžete popřemýšlet, proč systémový oddíl si nechce z něho spuštěný systém, který na něm má své soubory, nechat "rozvracet". Něco ve stylu podřezávání si větve pod sebou.