Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nejde monitor po sestavení pc

čau potřebuju poradit,ted sem doskládal pc,nová základka,grafika,procesor,ramky,ale mám problém:když zapnu pc tak normálně začne hučet,ale monitor ukáže logo výrobce tedy lg pak nějaká hláška v šedém čtverci power saving mode a nenajede,nevím kde má najet poprvé jestli do biosu nebo co to má udělat když není naistalovaný win jen poté hlášce power saving mode zůstane tma a bliká kontrolka na monitoru čím to může být???
Upravena velikost písmen.
Změna předmětu, původně: NEJDE MONITOR PO SESTAVENÍ PC!!! (karel)

Chápete, že to vaše dílo nikdo odtud nemůže vidět? Stejně tak asi nikdo u toho sestavování asi také nebyl, takže těžko někdo může tušit, co a jak jste to dělal.
Takže opět: Minimální konfigurace. A ta se sestavuje mimo skříň a aspoň trochu se zabezpečením ochrany proti statické elektřině.

Řev až mám zalehlé uši a "kondenzovaný" text.
Minimální konfigurace.

Pozn.: Seznam komponent neznámý (připojeno např. přídavné napájení GK?)...
Pozn. 2.: Minimální konfigurace je sestavení nezbytných komponent pro ověření základní funkčnosti, tj. proběhnutí POSTu...