Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem změna jazyka (sám se překládá e-mail)

Dobrý den,¨
prosím o informaci, jak vyřešit problém se změnou jazyka. Např. přijde zpráva psaná v cizím jazyce, kterou chci číst v cizím jazyce, ale okamžitě se překládá do češtiny.
Děkuji za odpověď

blauza
Změna předmětu, původně: změna jazyka (Kráťa)

to je skoro ako vo filme Mission Imposible,sspráva prijde,sama sa preloží a asi sa aj sama potom zničí...čo keby nám náhodou tajný agent prezradil,kam správa prije,že sa hneď sama od seba preloží,ono je dosť problematické nastaviť niečo,čo nevieme čo je tak,aby to neprekladalo....

Tak znovu: Přijde zpráva psaná ve FJ do mých přijatých zpráv na "seznamu.cz". Okamžitě se - samozřejmě špatně - přeloží do ČJ. Stává se mi to i na jiných stránkách, někde je možno odkliknout - číst v originále.
Dříve se to nestávalo,tak nevím kde jsem udělala chybu.
Doufám že jsem to napsala alespoň trošku srozumitelně.
Díky

Kdybyste se alespoň obtěžovala a napsala, jaký používáte prohlížeč. 5 Návodů na ty nejpoužívanější sem nikdo psát nebude, když stačí jeden. Věštírna opravdu nejsme.
Můžu být sebevětší laik na auta, ale když přijdu do servisu a budu jim říkat, že mi nestartuje auto, také budou chtít minimálně vědět, jakou mám značku auta. A s počítači je to totéž. Zkuste si přečíst
http://pc.poradna.net/a/view/690384-jak-se-ptat-kd yz-vas-zlobi-pocitac
To, že je někdo na něco laik neznamená, že se nemá zeptat tak, aby šlo odpovědět.

Do Google Chrome se podívat nemohu, protože používám jen prohlížeče. Našel jsem však tohle
http://kryl.info/clanek/639-automaticky-preklad-go ogle-chrome-5-0
a ještě tohle
http://www.zive.cz/bleskovky/snadne-vypnuti-automa tickeho-prekladu-webu-v-google-chrome-41/sc-4-a-15 1627/default.aspx
Nemohlo by to být něco z toho, není v nastavení něco jako "automatický překlad"? Dělalo to i dříve? Dělá to třeba i v Internet Exploreru?