Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nejde mi rozchodit bluetooth

Dcera si koupila k telefonu Nokia 6230i bluetooth adaptér, ale nejde mi to rozchodit. Podle tohoto návodíčku (2) by se měl po nainstalování objevit onen bluetoth (WIDCOMM), ale ještě jsem ho u ní neviděl, má tam pouze

[conectmanagerpq3.jpg]

má i jiný prográmek, než je v tom návodu, ale to by mělo být fuk.

[bluesoleiloz0.jpg]

Na obrázku není ten její telefon zobrazen v onom kruhu zařízení, snímal jsem to ještě před tím, jinak tam je.
Napadá mne, jestli by to nemohlo být nějakými ovladači, či tím, že mám "pramašinu", pravděpodobně s USB1 (OS Windows XP pro).

Také teď chodí někam na brigádu, telefon mi půjčí na deset minut, než jde spát... Dá se to nějak testovat bez zařízení, aby pouze přišla, byl tam onen virtuální com či co a spojili jsme to?

Jo už se spolu našli a v té nové PC Suite je i spojení přes BT, najde to Nokii, vše je dobře, spárování stejná čísla, na telefonu povoleno, ale po půl minutě přemýšlení to vyplivne cedulku s nápisem "Telefon nelze autentifikovat". :-(

edit://nemohl by to kazit firewall?

Ahoj, kde jsi sehnal češtinu do toho programu co o něm mluvíš a jaká je to vlastně verze? Dá se někde stáhnout. Já dostal BT k narozeninám, z telefonu už jsem si foto přeposlal na PC, ale protože neumím anglicky, tak nevím, jak na to obráceně. Mám sony Ericson K700i. Děkuji.