Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s nastaveni routru Tenda w541R

Dobry den, mam problem z nastaveni routru chtěl jsem si udělat domaci wifi sit stim že mi přes sitovku pojede muj pc zkoušel jsem to podle ruznych navodu a pořad nic mam dynamickou ip adresu tudyž automatickou
a když sem to nastavil podle navodu nic se pořad neděje ukaže se jen že existuje wifi sit a když se na ni připojim tak mi internet stejně nefunguje.
zkoušel jsem několikrat resetovat a nahrat nejnověši firmware a problem stale zustava budu rad za každou radu děkuji

Já zas nemyslím:

Link Status, je proste : Stav linky, tu není co spekulovat o vkusu soudruhú z Taiwanu.
Jak má získat konfiguraci od DHCP serveru ISP, tak to zobrazí, co ten DHCP server poslal, samozrejme pokud komunikace probehla a klient se dokázal se serverem na nečem dohodnout ...

Tu to vypadá že si neporozumeli ..... 0.0.0.0

může být, měl jsem tomu přikládat větší význam. já měl za to, že nuly se u dhcp mohou zobrazit, ale moc rozumné to není.
pc na tom samém drátě chodí, wan vstup klidně může být odpálen - že by to byla příčina nesmyslných čínských dns při nekontaktování místního providera?

tazatel: ten krám ať si podvodník z aukra zas vezme zpátky.