Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypínání PC ihned po startu

Čau,
teď se mi stala na mém stolním PC nemilá věc.
Normálně byl zaplý a běžel, z ničeho nic se ale vypnul. Když zkusím pc zapnout, naskočí a asi tak na 1 sekundu vypne se. Vše se normálně rozsvítí a roztočí, jako normálně.
Zdrojem to není (dnes jsem si jel pro nový v domění, že byla chyba ve zdroji)
Má někdo nápad co by tomu mohlo být?

i5 3470s
Asus P867 DELUXE rev.B3
Gigabyte 7850 1gb
Kigston Predator 1600Mhz 8Gb
Seasonic 500W SS-500ET (SEASONIC M12II-520 Bronze)
Win7 32bit Ultimate

Špatná montáž do skíně může být důvodem. Proto se deska zkouší mimo skříň (na izolační podložce - postačí i krabice od desky) jen s osazeným CPU a RAM a s využitím integrované grafiky (je-li k dispozici). Připojí se jen oba konektory od zdroje (24pin + 4/8pin) a zapíná se krátkým spojením pinů od startovacího tlačítka (např. šroubovákem).