Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítač po přeinstalaci nepřehrává DVD-Video

Čau lidi ,:-) potreboval bych poradit nedavno jsem preinstalovaval pc a ted mi nejede jakekoliv dvd-čko,podl:-(e mě je to kodekama ale kdyz neake stahnu tak furt nic......... piseto toto::::::::::Program Windows Media Player nemůže přehrát video ve formátu DVD. Otevřete panel Zobrazení v Ovládacích panelech a snižte rozlišení a kvalitu barev. Chcete-li zobrazit Poradce při potížích s disky DVD, klepněte na položku Další informace.:::::::::::::nemoh by me nekdo pls poradit co stim??? nebo jake kodeky mam stahnout? .......diky moc;-):-)

[mod]Úprava nadpisu, původně jen "dvd".
http://pc.poradna.net/question/view/47751-nez-poloz ite-dotaz (anarchist)[/mod]

Tahle hláška mě taky dost potrápila, ale řešení není v tom, co popisujete (alespoň u mne nebylo). Jde o naprosto prozaické nastavení, problém je, že jsem sklerotik a nemohu si vzpomenout. Ale bylo to nastavení snad dokonce HW. Je to úplná drobnost, jen si vzpomenout. Omlouvám se...