Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nenajíždí system - LCD

Ahoj,neví prosím někdo co by mohlo být špatného na PC, když mi někdy vůbec nenajede obraz na LCD?Disk patrně hrabe,ale nic se nezobrazuje.Pak PC zamrzne.Grafika byla na reklamaci a ta je prý OK.RAMky taky.Někdy to najede normálně a někdy ne.
Minule když mi to "nenajelo", tak to hodilo hlášku: ERROR - UNIMPLEMENTED FIRMWARE VECTOR CALLED (FID00000002).
PC pak nejde krátkým stiskem vypnout a musím podržet hlavní tlačitko 5 vteřin aby se vypnulo PC.Příště když zapnu proud do PC,tak se hned bez spínače spustí samo.Možná to není indicie,ale píšu přesně co to dělá.
Nevíte prosím co by to mohlo být?Případně co je ta hláška?Patrně deska nebo procesor?
Díky za každý názor.
Jenda

Jo, tohle delaji "zravejsi" sestavy se slabym zdrojem (osobni zkusenost). Taky neni vylouceno, ze je chora deska ci BIOS na ni (taktez osobni zkusenost).

PS: nekdy vyhodi podobnou hlasku wokna, kdyz menis klicovy HW (desku, GK) bez reinstalace...