Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno CPU 100%, při správci normální

Zdravím, potřeboval bych menší radu, prosím vás. Mám takovýhle problém: CPU jede na 100%, když nemám otevřený Správce úloh. Když mám otevřený, tak to automaticky klesne na 0-1%. Vůbec nevím co s tím, protože nemůžu najít ten proces, co to dělá(jestli to je proces), když ve správci mi to hned udělá klasiku. Četl jsem si tady články co s tím, zkusil jsem zjistit ten proces přes Proces Explorer, ale dělá to, to samé, jak se správcem. Zapnu ho -> CPU klesne, vypnu a zase skočí na 100%. Příkazový řádek/ tasklist, taky nic neodhalil. Zjistil jsem to pomocí BigFoot network, kde píše také vytíženost CPU. Aktualizoval jsem všechny ovladače, povypínal co se dalo, ale prostě nic. Nechal jsem celý PC project Esetem, Deffenderem i Spybotem, taky nic.

NTB: i7 - 3610QM, NVIDIA GTX 670M, 8GB RAM

Nevíte co s tím ? Děkuji :)

Ach jo.

Here's the step by step if you're not into computers.

1/ Open the Task Manager (and let if open)
2/ Go in C:\Windows\System32 and delete "igfxupdate.exe"
3/ Go in C:\Windows\SysWOW64 and check if "igfxupdate.exe" is also here, if yes delete it
4/ Open the windows services management console
Start > Execute > services.msc or Start > type "services.msc" in the search bar (Windows 7)
5/ Look for "Search Indexer" -> Right click -> Properties and change the "Automatic" into "Disabled"
6/ Reboot
7/ Open the Windows CMD as an Administrator
Start > type "cmd" in the search bar (Windows 7) -> Right click -> Run as an Administrator
8-> Type "sc delete SearchIndexer" then hit Enter

And you're done !