Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zablokování pc policií ČR

Ahoj,ted mi poslal kamarád mms s fotkou svého notebooku.Pc je 1 měsíc starý,legální windows7,antivir avast.Je to pán již dost v letech,kouká jen na stránky o rybaření nebo na auta.Dnes se mu objevilo tohle: Nikdy jsem to neviděl,vůbec nevím co s tím.Poradíte mi prosím,budu radu tlumočit. Moc díky M.

Teď sem tu měla něco podobného :/ z ničeho nic mi to tu vyskočilo. Tak sem vypla PC, při zapnutí zase naskočil, ale při přihlášení na můj účet se t objevilo znovu a při přihlášení na účet "Host" to normálně šlapalo. Tak jsem to nechala naběhnout dala ctrl+alt+ delete a dala sem vypnutí PC.. naběhla mi v ten moment obrazovka a začalo se to odhlašovat. rychle sem na něco klikla, ono se to stihlo otevřít a tak se mě to zeptalo jestli to může vynutit vypnutí, tak sem to stornovala a od te doby mi to už nenabíhá. Prohledávala sem i PC antivirem a nic už nenašel. Myslíte že už se nemusím obávat, že to tu někde skrytý mám? děkuji :)