Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Videokurz klávesnice, free

Ahoj lidičky,

Občas dělám školení pro začátečníky na PC, mimo jiné je učím práci s klávesnicí. Vytvořil jsem malý "videokurz" (zip archiv má 397 kB) ve formě flashové animace, jehož volnou část zde nabízím. Nejedná se tedy o kompletní "videokurz", ale jen jeho první část.

Je uvolněn jako freeware, můžete ho libovolně šířit. Vyrobeno v programu Wink jako flashová animace (swf) vložená do htm souboru ("internetová stránka"). Spustí se poklepáním na soubor htm (v Internet Exploreru, Opeře, FireFoxu, ...).

Prosil bych o komentáře, rady, nápady, připomínky, kritiku, ...
Znovu připomínám, že se nejedná o celý videokurz, tj. nepište mi prosím: "chybí význam klávesy XY..."

Umístil jsem ho na megaupload, www.megaupload.com

Děkuji,
Pavel

Ono by bylo ideální, kdyby se to povedlo nacpat třeba to 760x550px, aby se to zobrazilo bez rolování i na 800x600 (něco zabírají lišty), ale když jsem dělal tu mou, tak už by to bylo moc malé a popisky na klávesách nečitelné. Nicméně na výšku, aby se nemuselo šoupat by to mělo jít ubrat v poho.