Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Omezení počtu spojení UDP.

Zdravím, Mám delší dobu problém, s výrazně pomalejším internetem. Jedná se o stahování, načítání videí, stránek apod., tak jsem tedy kontaktoval osobu u které mám zřízený internet a ten mi poradil, že problém bude s generováním UDP paketů z mého PC, že mám omezit počet spojení UDP.
Můžete mi prosím poradit jak na to? Předem děkuji.

no musíš zjistit, co na tom pc děláš... já nevím, pěstuješ viry, torrentuješ atd.

třeba takový torrent umí sejmout na odezvě, při blbém nastavení, libovolný přípoj. však se koukni, co ti komunikuje na netu: tcp view ze sysinternals třeba

utorrent má funkci průvodce nastavení a tam je nastavení uploadu včetně počtu spojení, pro začátek použít toto, když člověk nemá adekvátní vzdělání
je rozumný si nastavit pevný limit na upload někde na hodnotě max. 90% skutečného uploadu, u asynchronních linek jako ADSL od 02 nebo na koaxu u UPC je 100% upload naškodu