Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem BsoD při vypnutí systému

Zdravím,
od včera mi vždy při pokusu o vypnutí ntb naskočí BSOD viz screen. Musím tedy vypnout natvrdo.
Našel sem tu stejný problém, že to snad dělá ovladač, nakonec to byl Avast, ale já Avast nemám.

Mám ntb: Asus K53SV - Intel core i5-2430M, Nvidia GeForce GT 540M, 4GB RAM, Windows 7 Ultimate 64-bit

Mohl by mi někdo poradit co s tím nebo jak zjistit co to dělá? Díky

EDIT: zapoměl sem na konfiguraci

4GB RAM, Windows 7 Ultimate 64-bit

ale jistě. beru to jen jako žert na odlehčení, je mi jedno co za svinstvo si instaluješ a odklikáváš.

výrobce ti radí toto: http://msdn.microsoft.com/en-us/library/windows/ha rdware/ff560372%28v=vs.85%29.aspx

vždy při pokusu o vypnutí ntb naskočí BSOD

předpokládám, že systém jsi instaloval ty - vyměň instalatéra, je úplně neschopný.
pokud to instaloval výrobce/prodejce (nevěřím), reklamuj to.
funkčně nainstalovat to jde, ale to by ses tu nepotřeboval ptát.

Zkus tohle:

Start - napsat do vyhledávacího pole msconfig (Enter) - pak karta Služby - dole pak zaškrtni Skrýt všechny služby Microsoftu a co tam zbude dej Zakázat vše. Pak zrestartuj PC. Pokud to proběhne v pořádku, tak si zjisti, co se ti tam motá (postupně je povoluj po jedné, až najdeš chybu). Ideálně by tam nemuselo být nic, ale v případě noťasu tam asi něco budeš muset spustit.