Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skusenosti so silikonovou klavesnicou

Zdravim,
Uz dlhsiu dobu pokukujem po tomto: http://datacomp.sk/klavesnica-gumena-modra-usb-ps2 _d28292.html#.UN7Bs2_aVrA
Zaujima ma, ci ju niekto ma a ci sa s nou dobre pracuje. Chcem to do dielne, plnej prachu a spiny. Toto sa da pekne umyvat, co sa mi paci. Co Vy na to ? Neznicis a rychlo ? alebo reaguju dbre tlacitka ? Proste nejake skusenosti ma zaujimaju. Diki

Je to dobrá vec k občasnému užitiu, raz za týždeň, mesiac. Užíva sa to ako príslušenstvo programovateľných hračiek v priemysle, je to zrolované, strčené v rozvádzači spolu s príručnou dokumentáciou.

Je to fajn ak niečo potrebuješ rýchle editovať, pár riadkov, pár znakov, nemáš klávesnicu, musel by si po ňu niekde ísť, siahneš do skrine, zapichneš do portu, urobíš zmeny. Šetrí to čas.

No na rutinné užívanie, nikdy ...