Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doporučte sluchátka na hry/filmy...

Chcel by som si kupit kvalitne sluchatka na hry/filmy a aj hudbu.Cenovo tak do 2000sk potom by som sa tu chcel opytat este okolo reproduktorov aku znacku odporucate a mate aj odzkusane ze je kvalitna a kolko + 1
cenovo by to bolo tak do 4000sk-5000sk.A nakoniec by som si chcel poradit aj o stolny mikrofon do tych 300sk lebo sluchatka nebudu mat na sebe asi mikrak .

Sluchátka si kup rovnou s mikrofonem, stolní mikrofon ti bude jen překážet,
Repro bych doporučil z vlastní zkušenosti Genius SW-HF 5.1 5000 tmavé nebo světlé :

www.alfacomp.cz/php/zbozi.php?akc=2&mnu=2&zob=2&pol =160&zbo=42234

www.alfacomp.cz/php/zbozi.php?akc=2&mnu=2&zob=2&pol =160&zbo=42246

Je to ideální poměr cena / užitná hodnota. Ideální jsou k nim Genius sluchátka :

www.alfacomp.cz/php/zbozi.php?akc=2&mnu=2&zob=2&pol =160&zbo=42533

Obyčejná sluchátka s mikrofonem můžeš koupit od 100 výše, pokud ti stačí
mikrofon na Skype atd ...

http://www.alfacomp.cz/php/zbozi.php?akc=2&mnu=2&zo b=2&pol=160&fkod=&fnaz=&arch=&vyr=GENIUS

KOSS/SENNHEISER (to druhe nevim jak se presne pise :)
Sám mám KOSS TD/80 .. jsou bez mikrofonu ale zvuk velice slusny. 1x jsem je ale reklamoval kvůli prasklým držákům repráčků a 1x prasklý náhlavní most. Vše vyreseno velice rychle a zadarmo.