Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doporučte sluchátka na hry/filmy...

Chcel by som si kupit kvalitne sluchatka na hry/filmy a aj hudbu.Cenovo tak do 2000sk potom by som sa tu chcel opytat este okolo reproduktorov aku znacku odporucate a mate aj odzkusane ze je kvalitna a kolko + 1
cenovo by to bolo tak do 4000sk-5000sk.A nakoniec by som si chcel poradit aj o stolny mikrofon do tych 300sk lebo sluchatka nebudu mat na sebe asi mikrak .

KOSS/SENNHEISER (to druhe nevim jak se presne pise :)
Sám mám KOSS TD/80 .. jsou bez mikrofonu ale zvuk velice slusny. 1x jsem je ale reklamoval kvůli prasklým držákům repráčků a 1x prasklý náhlavní most. Vše vyreseno velice rychle a zadarmo.