Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Domaci pocitac

Ahoj.Potřeboval bych ohodnotit tuto sestavu www.imagehosting.cz .Měla by být na běžné věci jako internet,skype,filmy včetně hraní her,prostě domácí.Ten návrh je s jednoho fora a nikdo jiný nereagoval tak chci vědět jak si na tom stojí.

Tak jsem to dneska oběhnul a konzultoval i s místními prodejci a zůstanu u původního návrhu,prý za tu cenu se to líp nedá.Jen tam budou jiný paměti a čtečka protože jejich dodavatel to nemá.Díky za snahu.