Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Elektronická publikace, jak?

Zatím je to přeběžnej a ne akutní dotaz.

V čem se dá udělat elektronická publikace? Hledám nějaký free sw pro vytvoření el. publikace běžící ve Win. Půjde o obrázky, text, audio a (možná) video. Chtěl bych něco jednoduchýho, co se nebudu muset učit 14 dní používat; s rozumnou podporou různých formátů (text, obrázky), nějakou tu hypertextovou provázanost, malou náročnost na výpočetní výkon PC, snad i rejstřík - snad toho nechcu tak moc. Zběžně jsem se koukl na info (tj. nezkoušel jsem) o Zoner Context Lite.

Pavel

Pro videonávody se hodí výbornej program Wink. Je zdarma a dá se s ním dosáhnout srovnatelnejch výsledků jako s finančně nákladným "etalonem" v této oblasti, programem Camtasia. Wink se dá najít na www.debugmode.com - fakticky dobrá věc.

Elektronická kniha jde pěkně, jednoduše a s dobrým výsledkem udělat v programu eBook Maestro: www.ebookmaestro.com
Dá se kromě textu použít i obrázek, video (macromedia flash), animovanej gif, atd. (vše je "na bázi html").

Pár info o el. knihách (jen malý infíčko) mám na svým webu, jehož adresa je v mým podpisu :-)

Pavel